Facebook Çağrı Merkezi İletişim Numaraları

0
113

Facebook Dünya’da en büyük Sosyal Medya sayfalarından bir tanesidir. Dünyaca ünlü bir hale gelmiştir desek artık doğru söylemiş oluruz.

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Şubat 2004 yılında 5 ortak arkadaş ile bu yola baş koyup hiç paraları yokken Facebook.com adlı domaini satın alıp ufak ufak yazılımlar gerçekleştirerek bu işe başlamışlardır. Kurucuları, Mark Zuckerberg, Dustin Moskovitz, Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Chris Hughes dir. Ardından dev bir şirket olacakları akıllarına bile gelmemiştir bundan eminim.

Okulunu terk eden Zuckerberg daha sonra okulunu tamamlamak için çok uğraşıp Harvard Üniversitesinden mezun olmuştur. Yüksek okulunu da tamamlamış olan dünya da sayılı zenginler arasında yer alan Facebook kurucusu olan Mark ileri ki günler de daha bir çok yeniliğe imza atacak gibi gözüküyor. Mark Zuckerberg, genç yaşına rağmen 63 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin beşinci kişisi ünvanını da kazanmıştır.

Facebook kurulduğu günden bu yana bir çok yol kat etmesine rağmen halen daha bazı insanlar bu sosyal medyayı gösteriş amacı ile kullanmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra dini küçük düşürücü alay edici ve siyasi yapıya örtüşmeyecek çirkefçe saldırıları da Facebook üzerinde bazen üzülerek söylüyorum ne yazık ki görebiliyoruz.

Bunların önüne geçmek evet ne yazık ki çok zor ama şikayet et butonları sayesinde en azından uygunsuz görmüş olduğum içerikleri Facebook yetkililerine anında bildirip haberdar edebiliyoruz.

Böyle durumlar ile karşılaştığınız zaman Facebook üzerinden de şikayet edebileceğiniz gibi sizlere aşağıda verecek olduğum iletişim bilgileri üzerinden de şikayetlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Şikayetinizi görevli bir arkadaş inceledikten sonra hemen işleme alacaktır.

Ancak şunu da unutmamanız gerekiyor her şikayet sonucun da o içerik silinecek ya da düzenlenecek diye bir durum söz konusu değildir. Yani dediğimiz gibi eğer yetkililer bu durumu onaylarsa o zaman gerekli olan müdahaleyi yaparlar.

Evet sevgili üyelerimiz aşağıda sizlere verecek olduğumuz numara üzerinden Facebook yetkililerine kısa bir süre de ulaşabilirsiniz.

Ancak şunu da belirtelim aradığınız da operatörünüz üzerinden ücretlendirileceğinizi de unutmayınız.

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Numarası

11820

Haftanın bütün günleri sabah 09:00 dan gece 02:00 ye kadar sizlere hizmet vermeye devam etmektedirler.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin