Esra Erol’da Whatsapp Başvuru Formu

0
185

Daha önce farklı platformlar da ve kanallar da yayın hayatını sürdüren Esra transfer olduğu Atv de kaldı.

Uzun yıllardır Atv de yayın hayatını sürdüren ve yeni sezon da tekrar bizlerle olan Esra Erol’un evlilik programı daha uzun yıllar sürecek gibi gözüküyor. Geçtiğimiz yıllarda biraz sorunlar yaşasa da kısa süre de atlatmış gibi sanki..

Acısıyla, tatlısıyla koskoca bir 2017 senesi daha geri de kaldı. Bakalım yeni yayın dönemin de biz izleyenleri ne gibi değişik sürprizler bekliyor olacak. Bekleyip zamanla göreceğiz.

Atv de hafta içi her gün yayınlanan evlilik programın da şimdiye kadar 100lerce çifti evlendiren ve mutlu yuvalarına kavuşturan Esra Erol bu sene de yine aynı format ile karşımız da olacak.

Artık mutsuzluğa son bütün evlenmek isteyen genç adaylar ve dullar sizler de müracaatlarınızı Atv de yayınlanmakta olan Esra Erol’da adlı Evlendirme programına başvurularınızı yapabilirsiniz.

Programın daha önceleri bilindiği üzere Whatsapp hattı yoktu geçtiğimiz günler de yeni yayın dönemi ile birlikte Whatsapp iletişimi de eklediler. Artık kendilerine ulaşmanız fazla uzun sürmeyecek. Kısa süre içinde hızlı bir şekilde iletişim kurup başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Program yeni yayın dönemin de hafta içi her gün saat 17:00 da sizlerle olacak. Yok ben duymadım. Yok ben görmedim demek yok. 🙂 Evlenmeyen çift kalmasın artık. Mutlu olmak sıcak bir yuvaya kavuşmak tabi ki herkesin hakkıdır.

Esra Erol’da Whatsapp Başvuru Numarası ==> 0545 975 05 06


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin