En Komik Sokak Röportajları Video

0
141

Evet dünyayı kurtaracak olan adamı bulduk ve artık ölümsüz olabiliriz sanırım. 🙂 diyeceksiniz ama yanılıyorsunuz maalesef ölümlü bir dünyadayız bu bir gerçek..

Ancak kendini mehdi olarak ilan eden bu adam Türkiye haricinde 180 vilayette görevlendirildiğini söylemektedir. Dünyayı kıyametten kurtaracak akıla bile sahip olduğunu dile getiriyor bu amcamız. Akıl zengini olan bu sevimli amcamızın videosunu mutlaka sizler de izlerken keyifle seyredeceksiniz. Çünkü izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

Bu adamın anayasanın 25.maddesine göre dokunulmazlığı mevcutmuş. Aman diyeyim o zaman bu adamı bırak yanından geçmeyi yolda görsek hemen yolumuzu çevirmek de fayda var sanırım. 🙂 En komik anı ise dayın konuşurken takma dişlerinin bir an da ağzından fırlaması olmuştur.

Bir diğer video da komik Röportaj ise Japonya nerede diye sorulmuştur. Ancak gelen cevaplar o kadar çok komiktir ki siz bile gülmekten kendinizi alamayacaksınız. Japonya Avrupa da, Yurt Dışında bir yerde diyeni mi ararsınız. Alaskanın oralar da diyeni mi.. 🙂 Evet lafı artık daha fazla uzatmak istemiyor ve sizleri video derlemesi ile baş başa bırakıyoruz.

Bu ve bunun gibi daha bir çok video daha derlemelerin arasında mevcuttur. Ben şahsen bu videoyu izlerken çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Eminim ki benim gibi sizler de çok fazla eğlenip kısa süreliğine de olsa iyi vakit geçirebileceğinizi umuyorum.

Türkiye’de yayınlanan En Komik Sokak Röportajları Videoları sizlere özel derledik ve harmanladık. Aşağıdan izleyebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin