En İyi Ücretsiz 3 Mobil Oyun

0
68

Mobil platformları üzerinde oyun oynamayı seviyor ve zaman öldürmek istiyorsanız aşağıda ki listemiz sizin çok işinize yarayacak.

Aşağıda ki listemizde bu zamana kadar en iyi ve ücretsiz 3 mobil oyunları sıraladık. Listemiz arasında ki oyunların şöyle güzel bir avantajı var, oyunda ki hesabınızı geliştirebiliyorsunuz ve online olarak başkaları ile eşleşip oyunu daha keyifli hâle getirebiliyorsunuz. Hemen listemize geçelim.

  • Clash of Clans

Clash of Clans sayesinde kendi köyünüzü ve askerlerinizi geliştirebilir ve diğer oyuncuların köylerine saldırarak onların köylerini yağlamayıp ganimet elde edebilirsiniz. Çok sürükleyici olan Clash of Clans yani COC çok akıcı bir oyundur. Şiddetle Budioki ailesi olarak öneriyoruz.

  • Clash Royale

Clash of Clans yapımcısı SuperCell tarafından son bir kaç ay içerisinde yeni çıkan Clash Royale son zamanlarda kendi oyunları olan Clash of Clans’ı tahtan indirmeye çalışıyor. Clash of Clans’daki çevre ve karakterlerin bir çoğunu kullandığı Clash Royale’de sadece saldırı ve bir kaç tarzı değiştirerek farklı bir görünüş elde etti. Kendisi listemizin 2. sırasında.

  • Clash of Kings

Eski bir o kadarda farklı tarzı ile son zamanlarda çok göze batmayı başaran ve çok fazla geri dönüş alan 3. sırada ki oyunumuz Clash of Kings. Her ne kadar farklı bir tarzı olsa da Budioki ailesi olarak beğenmedik.

Umarız sizlere yukarı da önermiş olduğumuz oyun önerileri hoşunuza gitmiştir. Bu oyunlar ile ilgili bizlere yorum yapmak istiyorsanız aşağıda sizler de değerli yorumlarınızı gönderebilirsiniz. Daha fazla oyun önerisi istiyorsanız bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin