En İyi 5 Android Emülatörü Nedir?

0
121

Bilgisayarlar dan bildiğimiz üzere artık Emülatör programları küçük cihazlarımıza da gelmiş bulunmaktadır. Bu Emülatörler sayesinde bir kaç bilgisayar oyunu da dahil olmak üzere artık cep telefonlarımız üzerinden rahatlıkla oynayabiliyoruz.

Bunun yanı sıra bu araçları kullanarak tablet ve telefonlarınız üzerinden önceden ateriler de oynamış olduğumuz özellikle de .nes uzantılı oyunları da oynamak istemez misiniz? Tabi ki evet dediğinizi taa buradan duyar gibi oluyorum. İşte burada sizlere verecek olduğumuz bu Emülatör sayesinde artık bunların hepsi mümkün olacaktır.

Aşağıda sizlere tam 5 adet farklı formatlar da programı sunmak istiyoruz. Dilediğiniz ya da hepsini yükleyip telefonunuz da test edebilirsiniz.

Sizler için derlemiş olduğumuz 5 Android Emülatörünü aşağıda ki hemen paylaşmak istiyorum. Umarım ki sizlerinde bu emülatörler çok hoşunuza gidecektir.

En İyi 5 Android Emülatörü Nedir?

1- Andy Emülatörü, bu yazılım da Google destekli uygulamaları hızlı bir şekilde çalıştırma özelliğine sahiptir. Bunun yanında APK uzantılı dosyaları isr sürekle-bırak yaparak yükleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Oyun oynama esnasın da ise uzaktan kumanda olarak da kullanabiliyorsunuz.

2- NOX App Player, Tek tıklamanız ile cihazı rootlama ve unroot yapabilme özelliğine sahiptir. CPU sayısını, hızını ve ram boyutunu kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. (Ancak bu riskli olabilir. Cihaz bir daha kullanılamaz bir hale gelebilir. Bunu o kadar profesyonel değilseniz bu kısmı ellememenizi tavsiye ederiz. Tüm mesuliyet sizlere aittir.) Bunun yanı sıra dokunmatik hareketleri rahatlıkla algılayabilme ve yeleşik olarak GPS kontrol cihazı seçenekleri de mevcuttur.

3- BlueStacks, Windows tabanlı cihazlar da özellikle bu yazılım çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Android cihazlar içinde port etmişler. Gayette başarılı bir uygulama olduğunu öncelikle sizlere belirtmek isteriz. Windows üzerinde hızlı bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. APK yüklemeleri oldukça kolay ve basittir. VirtualBox adlı yazılıma hiç bir ihtiyaç duymayışı da artık bir avantaj olarak sizlere geri dönüyor. Play Store ye erişim için Gmail üzerinden giriş yapmanız istenmektedir.

4- GenyMotion, Android kategorisinde çok popüler olan bir diğer uazılım ise Genmotion dir. Bu program üst düzey özelliklere sahiptir ve hemen hemen her türlü işlemi bu program sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Güçlü ortam yapısı ile bunun haricinde görsellik bakımından da oldukça zengin bir içeriğe sahip oluşu daha fazla özellikleri de keşfetmek için indirmenizi tavsiye ederiz.

5- Resmi Android Emülatörü, Bu android tabanlı işletim sisteminin kendi resmi Emülatörü olarak da kabul görmüştür. Bu program ile Tablet ve televizyonları bunun gibi farklı cihazları taklit etme özelliğine sahip olan bu uygulamayı genel de Android geliştiriciler daha fazla kullanmaktadır. Bu uygulama ile istediğiniz uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin