Ekip Şahane Programı Başvuru Formu

0
78

Yine yeniden eğlenceli bir o kadar da komiklik de yüklü olan program Ekip Şahane yep yeni konsepti ile Kanal D de başlamış bulunmaktadır.

Evet arkadaşlar daha önceleri de bilindiği üzere bu program bir çok kez format ve isim değiştirerek farklı kanallar da görmüştük. Evim Şahane ve Güle Güle Oturun adlı programları sanırım bilmeyenimiz yoktur. Şimdi ise farklı bir isim ile tekrar Kanal D ekranlarında bu sefer programın adı ise Ekip Şahane‘ dir.

Peki bu program da bizleri neler bekliyor? Konusu nedir, ve eski formata göre ne gibi değişiklikler olmuştur. Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Yine hemen hemen aynı biçim de ama bu sefer sunucular 1 iken 2 ye çıkartılmış durumda. Daha önceleri Selim Yuhay programı sunarken şimdi ise Nergis Kumbasar ile beraber sunacaklar. Mimarımız Selim bundan böyle Nergis hanımdan bir çok tüyo alacak ve konsept bu şekilde ilerlemeye çalışacak.

Sizler de evinizi baştan aşağı ya da sadece bir bölümünü yeniletmek istiyorsanız bu yeni program ve yeni biçim ile birlikte çok farklı şeyler yapabilirsiniz. Kendilerine sorular sorabilir ayrıca bu konu da artık fikir de alabilirsiniz. Sizlerin fikirlerine de oldukça önem gösteriyorlar.

Bizim bildiğimiz üzere program şimdilik yalnızca İstanbul ve civarların da gerçekleştiriliyor. Programa başvuru yapacak olan adayların bu konu da dikkatli olmaları gerekmektedir. Aksi taktir de başvurunuzu havaya gidebilir.

Hadi ne duruyorsunuz sizlere aşağıda verecek olduğumuz bağlantı üzerinden hemen başvurularınızı gerçekleştirip o hayal etmiş olduğunuz evinize ya da herhangi bir odanıza hemen kavuşabilirsiniz. Ekip Şahane çalışanları 1 hafta içerisinde evinizin bir köşesine komple değiştirip sıfırmış gibi sizlere geri teslim etmektedir. Umarım bu güzel şans bir gün sizlerinde kapısını çalar diyoruz. Herkese bol şans dileriz. 🙂

Ekip Şahane Programı Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin