Dr. Feridun Kunak İletişim ve Mail Bilgileri

0
102

Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez doktorlarından birisi olan Feridun Kunak ile sizler de iletişime geçip rahatsızlıklarınızı dile getirebilirsiniz.

Her gün yüzlerce hastasını ağırlayan Kunak bir çok insanı iyileştirmiştir. Sizler de programa canlı yayında ister bağlanabilir isterseniz de programa konuk olarak katılabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan bilgileri aşağıda sağladık.

Feridun Kunak programı Haftanın 4 günü Kanal 7 ekranlarında oynamaktadır. Pazartesiden Perşembeye kadar saat 10:00 da programı mutlaka her gün takip etmenizi öneriyorum. Kendisi programda çok değerli ve önemli bilgiler vermektedir.

Yediğimiz içtiğimiz şeylere kadar nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Hangi besinleri tüketip hangilerini tüketmemeliyiz? Cilt Maskesi Nasıl yapılır, Bel ağrılarınız için çözüm yolları, göz altı kırışıklıklarına neler iyi gelir, böbrek sağlığınızı nasıl korumanız gerekiyor, kalp sağlığı için neler yapılmalı gibi sorulara kendine özgü üslubu ile siz değerli konuk ve misafirlerini bu konular da bire bir bilgilendiriyor.

Bir çok sorunun cevabını hemen bu programda bulabileceksiniz. Artık herkes sağlıklı aklında hiç bir soru işareti kalmadan mutlu mutlu yaşayacak. Özel sağlık sorunlarınızın kişisel problemlere kadar bir çok konu biz izleyenleri bilgilendirmeye devam ediyorlar.

Hayatınızın en dönüm noktası için altın değerindeki bu bilgilere sadece bu program da bulabilirsiniz. Eğer programı kaçırırsanız zaten çok şey kaçırmış olacaksınız. O yüzden mutlaka her gün izlemenizi öneriyorum.

Kanal 7 kanalında yayınlanmakta olan bu ünlü doktora aşağıda sizlere verecek olduğumuz iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dr. Feridun Kunak İletişim ve Mail Bilgileri

Canlı Yayın Telefonu :0312 285 85 30 – 0312 284 07 07

Sunucu :Dr. Feridun Kunak – Serap Kunak

E- Posta :feridunkunakshow@kanal7.com


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin