Doğa İçin Çal 9 – Hey Onbeşli Klibi

0
106

Doğa İçin Çal her sene olduğu gibi bu sene de gümbür gümbür bir klip ile karşımıza çıktı. Her şehirden insanları bir araya getirip doğayı korumak adına böyle bir etkinlik yaptıkları ve gerçekten de çok büyük bir emek harcadıkları aşikar.

Öncelikle kendilerine çok teşekkür eder, başarılarının devamını diliyoruz. Hey Onbeşli adlı türkümüzü her şehirden insanlar seslendiriyor. Bunların yanında ünlü isimler de vardır. O video’yu sizler için aşağıda yayınladık. Benim şahsen çok hoşuma gitti. Umarım ki sizler de izlerken çok büyük bir keyif alacaksınız.

Ankara’dan İstanbul’a Artinden, Sivas’a, Samsundan, Avusturya, Viyana’ya kadar dayanan bu organizasyonda emek oldukça fazla bu zaten ap açık ortada ve belli oluyor.

Şimdiye kadar ekip 1 den 9’a kadar bu klibi çektiler. Bu son seri oldukça çok daha güzel olduğunu söyleyeceğim. Diğer serileri de çok harika ama bu şarkı beni resmen beni benden alıp cezbetti.

Video’da yer alan bazı müzisyenlerin isimlerini de sizlere açıklamak istiyorum. Çünkü bu kardeşlerimizin emekleri klip üzerinde oldukça çok fazladır. İşte onlardan bazı isimler:

Çağlar Fidan, Damla Şahin, Demet Yavuz, Duygu Şirin, Ece Sevim Öztürk, Eda Bilmez, Egemen Akkol, Erkan Oğur, Eser Eyüboğlu, Esra Erdem, Esra İçöz, Ezgi Eyüboğlu, Fırat Çavaş, Güler Tuncer dir. Ve daha ismini sayamadığımız niceleri.. Bu kardeşlerimize bu yolda başarılarının devamını dileriz..

Hemen sizler içinde yayınladık. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Doğa İçin Çal 9 – Hey Onbeşli Klibi


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin