Dik Göğüslere (Memelere) Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler

0
12

Her kadın daha canlı, dolgun ve dik göğüslere sahip olmak ister. Bu durum özellikle kadınlardaki çekiciliğin en temel unsurları olarak gösteriliyor. Bu konuda özellikle kadınların son zamanlarda göğüs estetiklerine sık sık başvurduğu görülüyor. Elbette bu operasyonlarla kısa sürede dik göğüslere sahip olabilirsiniz ancak bununla beraber bu yöntemlerin ciddi yan etkileri de olabiliyor. Bu açıdan ilk aşamada en sağlıklı yol daha doğal yollarla dik göğüslere sahip olmaya çalışmaktır.

Göğüs Jimnastiği

Yapısal olarak bakıldığı zaman göğüs bölgesinde herhangi bir kas bulunmuyor. Ancak yapacağınız göğüs egzersizleri, göğsün arka kısmında yer alan kasları hareketlendirir ve daha dik memelere sahip olmanızı sağlar. Bu açıdan içinde belirli bir süre göğüs egzersizi yapabilirsiniz. Göğüs jimnastiği yaparken iki elinize de birer ağırlık alın. Dik pozisyonda durarak kolların üst kısmını iyice vücuda yapıştırın. Önce bir kolu, sonra da diğer kolu ağırlıkla beraber dirsekten kırarak yukarı doğru kaldırın. Bu hareketi her iki kolda da toplamda 20 kez olacak şekilde uygulayın. Bu şekilde her gün düzenli olarak bu egzersizi uygulayın.

Masaj Ve Vücut Yağı

Göğüs bölgesine yapacağınız düzenli masajlar daha dolgun ve daha dik memelere sahip olmanızı sağlar. Her gün cilt fırçası yardımıyla göğüslere masaj yapabilirsiniz. Bu masajı yaptıktan sonra etkisini arttırmak için göğüslerinize vücut kremi ya da vücut yağı sürmeyi de unutmayın.

Tuna Baklası

Tuna baklasının göğüs için birçok olumlu etkisi kanıtlanmıştır. Bu etkilerden en bilineni ise göğüslere dik bir görüntü vermesidir. Bu baklayı saf halde göğüs bölgesine uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda normal yemeklik olarak tüketmeniz de göğüsleriniz için faydalı olacaktır. Ayrıca dolgun göğüslere sahip olmak için de bu besini kullanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin