Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

0
62

Denizbank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır sorusu özellikle bu bankadan kredi çekmeyi düşünen kişiler tarafından sıklıkla yankılanıyor. Özellikle oldukça iyi avantajları içinde barındıran banka sms kredi üzerinden de hızlı bir hizmet sunuyor. SMS aracılığıyla başvuruyu gerçekleştirebilmek için, tek yapılması gereken şey aşağıdaki adımları harfiyen uygulamaktır.

Denizbank SMS İle Kredi

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında Denizbank’ta bulunuyor. Ancak bu bankadan SMS ile alacağınız kredilerde belirli şartlar bulunmaktadır. Denizbank SMS ile kredi için uymanız gereken şartlar ise şu şekildedir:

  • En fazla 48 aya kadar vade
  • 55 bin TL’ye kadar kredi imkanı
  • Vade ve limite bağlı olarak değişen faiz oranları

Eğer bu şartlar size uygun görünüyorsa, o zaman mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi türünde genel olarak kefil istenmez. Ancak bazı durumlarda bu avantaj banka tarafından geçersiz kılınabilir.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS ile kredi başvurusu için şu adımları eksiksiz bir şekilde uygulamanız gerekecektir:

  • Bu kredi türüne başvurmak için ilk olarak telefonunuzun mesaj bölümünü açın. Sonra ise büyük harflerle KREDİM yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı tuşlayın.
  • Bu krediye başvurmak için SMS bankacılığı numarası olan 3280’e mesaj gönderin.

Bu başvuruyu gerçekleştirdikten sonra ise, cep telefonunuza ilgili kredi hakkında limit ve vade sınırı gelmiş olacaktır. Bu sınıra bağlı olarak kredi alabilme imkanınız bulunur.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu Sonucu

Bankaya mesaj ile kredi başvurusu yaptıktan sonra ise, telefonunuza bir mesaj gelir. Eğer gelen limit tutarı sizin için uygun görünüyorsa, vakit kaybetmeden Denizbank şubelerinden birine başvurmanız yeterli olacaktır. Bu mesaja verilen cevaba göre kredi tahsilatı gerçekleştirilir.

Bu noktada banka tarafından tüm haklar saklı tutulacaktır. Yani kredi alabilmek için sizden gelir belgesi ve kefil gibi ek durumlar istenebilir. Ancak bu durumun sadece bir ihtimal olduğunu belirtmek gerekir. Her gelen müşteri için bu tarz bir zorunluluk söz konusu olmayacaktır. Eğer kredi notunuz iyi durumdaysa, bu kredi hakkından sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin