Denizbank Bayram Kredisi

0
70

Bayram yaklaşmaya başladıkça bankalar da bayrama özel kredileri ile gündeme gelmeye başladı. Bayrama ilişkin artacak olan masraflar bankaların düşük faizli kredileri ile sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle giyim ve seyahat harcamaları bu krediler sayesinde kolaylıkla finanse edilebiliyor. Bayram tatilinde yurt dışı olanlarının artık ertelenmesine de gerek kalmıyor. Bayrama özel kredilerden bir diğeri de Denizbank’tan geldi. Denizbank el değiştiriyor olmasına rağmen başlattığı bayram kredisini devam ettirmeye kararlı. Üstelik son derece uygun faiz oranları ile verilen bu kredi sayesinde kişiler bayram ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek.

10 Bin TL’ye Kadar Bayram Kredileri

Denizbank bayrama özel kredi yarısında son derece bonkör davranmaya kararlı. 65 bin TL’ye kadar kredi veren banka bayramda ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçların karşılayacak bir kampanyaya imza atıyor. Üstelik bu krediyi 48 aya kadar vadeye bölmek de mümkün. Faiz oranı ise yüzde 1.35. Yanı 10 bin tl kredi 48 ay sonunda yaklaşık tüm masraflar dahil 27.800 tl olarak geri ödeyebilecek. Bu kredi sayesinde yalnızca bayram giderleri karşılanmıyor. Maksimum 65 bin tl çekilebilecek bu kredi sayesinde binlerde insan araç almaya da hazırlanıyor. Ancak bankanın da bu krediye özel kendi kriterleri mevcut. Örneğin maksimum kredi tutarını kullanacak olan kişilerin aylık yaklaşık 4000 ile 5000 TL arasında geliri olması gerekiyor. Bunun yanında sigortalı bir işte çalışıyor olmak ve kredi notunun yüksek olması da aranan diğer kriterlerden.

Düşük Taksit Sayıları

Bayram Kredisi olarak bu krediyi kullanmak isteyenler genellikle 10 bin TL kullanmayı tercih ediyor. Bu rakam ile bayramda karşılaşabileceği masrafları gönderebileceğini düşünen kişiler düşük taksit miktarları sayesinde zorlanmıyor. Örneğin 10 bin TL’yi 24 ay vadede kullanan birinin 530 tl gibi bir taksit ödemesi ile karşılaşıyor. Üstelik tahsis ücreti de 50 TL. Eğer krediyi 1 yıl vadede işemek isteyen var ise bu durumda tahsis ücreti 15 TL gibi küçük bir tutar oluyor. Kredi tutarının binde beşi şeklinde uygulanan bu tahsis ücreti yalnızca kredi kullanımı esnasında bir defaya mahsus olarak tahsil ediliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin