Cumhuriyet Hürriyet Demek Flüt Notaları

1
113

Cumhuriyet Hürriyet Demek adlı flüt notaları hiç bir ortam da notaları doğru düzgün verilmiyor arkadaşlar bunu fark ettik. Bizler de uzun uğraşlarımız sonucu sizlerinde mağdur olmaması açısından “Cumhuriyet Hürriyet” adlı parçanın flüt melodika adlı notalarını bulduk ve hemen paylaşmak istedik.

Doğru düzgün parçalarına eksiksiz bir şekilde aşağıda sizlerle bunu paylaşıyoruz. Umarız ki okulda özellikle de müzik dersleriniz de bu şarkılar işinizi fazlası ile görecektir.

İlla ki okulda müzik derslerin de çalacaksınız diye bir kaide yoktur. İster eviniz de isterseniz de arkadaş çevreniz de bunu flüt ile beraber çalabilirsiniz. Eğer ki bir yere gidiyorsanız flüdünüzü de mutlaka yanınız da bulundurmanız da fayda var.

Öncelikle eğitim şart arkadaşlar. Bu işe gönül verip bunu çalmak istiyorsanız eğer bu ancak sizin elinizle mümkündür. Kısa süreli bir eğitimin ardından rahatlıkla flüt çalmaya başlayabilirsiniz.

İster özel hoca tutup bir eğitime tabii olursunuz isterseniz de müzik öğretmeniniz ile görüşüp nasıl çalınması hakkında kendisinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evet sizler için lafı ben artık daha fazla uzatmak istemiyorum. Bu parça ile ilgili flüt notalarını hemen aşağıda paylaşıyoruz. Umarım sizlere faydalı olabilmişizdir.

Bu konuda takıldığınız bir yer olursa bizleri mutlaka haberdar edin. Bunu nasıl yapabilirim diye soracak olursanız arkadaşlar aşağıda yorumlar kısmından yorumlarınızı esirgemeyin hepsini tek tek okuyup geri dönüş yaparız.

Cumhuriyet Hürriyet Demek Flüt Notaları

do-do-re-mi
re-re-mi-re-do
mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-mi-re-mi
do-do-re-mi
re-re-mi-re-do
mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-mi-fa-sol
sol-do-si-la
sol-bsi-la-sol
la-sol-fa-sol-fa-mi
fa-la-sol-si-do

Şarkısını buradan dinleyebilirsiniz. 🙂


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin