Cumali Ceber – Fragmanı İzle

0
165

Halil Söyletmez, namı değer Cumali Ceber.. Hem Youtuber hemde sinema artisti olan sanatçı gerçekten güzel şeylere imza atmışa benziyor. Bundan sonra da güzel şeylere imza atacağını düşünüyorum. Her kitleye hitap şekli var. Komikliği ise tam dozun da ayarlayan bir kişilik. Zaten taktir ederek takip ettiğim sanatçılardan bir tek bu var diyebilirim. Youtube da olsun filmin de olsun izleyenleri ve sevenlerini resmen gülmekten kırıp geçiriyor.  Farklı kişiliği ile ön planda olmayı seven Cumali birbirinden komik sahneleri ile sizleri güldürmek için geliyor.

Hiç patronunu döven işçi gördünüz mü evet bu filmde maalesef her şey mümkün olmaktadır. Cumali Ceber patronunu dövdükten sonra o kaçınılmaz son olur ve işten atılır akabinde ise işten atıldıktan sonra olaylar bundan sonra gelişmeye başlar.. Bu arada hatırlatma da yapmak isteyelim. Cumali Ceber 2 de vizyona girmiştir. İzlemeyenler varsa mutlaka sinemaya gidip izlemeliler.

Yönetmen: Gökhan Gök
Senaryo: Cihan Berk Berkeban
Yapımcı: RETROPRO
Oyuncular: Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Serkan Şengül, Ceyda Saltadal, Tanser Yılmaztürk ve Ece Seçkin, Ferhat Göçer, Gökhan Keser, Samsun Demir, Yusuf Aktaş (Reynmen Youtuber)


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin