Counter-Strike: Global Offensive’e Başladık!

0
48

Online oyun oynamayalı epey bir olmuştu. Ve aslına bakılırsa biran önce de bir oyuna sarmam gerekmekteydi. Hayatımın en karmaşık günlerini geçirdiğim şu dönemlerde, kafamı dağıtacak herhangi bir şeye fazlasıyla ihtiyacım vardı. Sağ olsun bu konuda da yardımıma çocukluk efsanemiz Counter-Strike yetişti.

Yakın dostum Batuhan sayesinde fark ettiğim oyun; birkaç günlük izleme maratonunun ardından, beni satın almak üzere ikna etmeyi başardı. CS 1.6‘ya göre çok fazla modernleştirilen oyun, daha girer girmez sizlere “ben yeni oyunum, ayık ol” havasını veriyor. Gerçekçiliği arttırmak adına oyuna getirdikleri her bir yenilik fazlasıyla tutmuş diyebilirim.

Üstelik oyunun adeta bir saadet zinciri gibi seri ilerleme özelliği de var. Nitekim; iki üç gece oynadıktan sonra ev arkadaşım da dayanamayıp, oyunu satın aldı. Hatta ve hatta yan dairede oturan arkadaşımız da kendi isteği ile iki gün önce aramıza katıldı.

Yani diyeceğim o ki; eğer aklınızda bir online oyuna başlamak varsa; CS GO‘ya şans verebilir, bizimle bir oyun macerasına atılabilirsiniz. Her ne kadar şuan biraz tecrübesiz gibi gözüksem de; eski Point Blank‘çilerdeniz biz diyerek, kendimi gazlıyorum.

Unutmadan bir Point Blank efsanesi olan Atakan Pilavcı‘ya da oyunu almasını şiddetle tavsiye ediyorum. Gelsin de insanlar oyunda bir ölüm makinesi seyretsin!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin