Counter-Strike: Global Offensive Rütbe Sistemi

0
30

Geçenlerde siz değerli okuyucularıma Counter-Strike: Global Offensive‘e başladığımı duyurmuştum. Satın alıp, oynamaya başlayalı 2 aya yakın bir süre olduğu için de; artık az çok tecrübe kazanmış sayılırım. İlk zamanlar yeni olduğum için yazmaktan çekindiğim içerikleri, bundan böyle gönül rahatlığı ile kaleme alabileceğim. Şuan okumakta olduğunuz yazı da onlardan sadece bir tanesi!

Rütbelere Başlangıç!

Oyuna yeni başladığınızda sistem size bir rütbe tanımlamıyor. Oyunu kavrayıp, belirli bir aşamaya kadar gelebilmeniz için sizleri rütbesiz bir şekilde maçlara sokuyor. Toplamda 10 maç kazandığınız vakit; ilk rütbenizi alıyor ve rütbe arttırarak yolunuza devam ediyorsunuz.

Bu hususta sizlere vereceğim önemli bir tavsiye; 10 maç kazanma sürecinizde, mümkün olduğunca az yenilin. Çünkü 10 galibiyet alana kadar ne kadar az yenilirseniz, oyun ilk rütbenizi o kadar güzel atıyor.

Rütbe Sıralamaları Nasıl?

İlk rütbenizi aldıktan sonra rütbelerin sıralanış şekli aşağıdaki gibidir. Galibiyet aldıkça rütbeniz artacak ve daha saygın bir oyuncu haline geleceksiniz.

Rütbelerle ilgili olarak bilmeniz gereken temel şeyler bunlarla kısıtlı. İlerleyen zamanlarda blog’umda oyuna rehberlik edecek yazıları arttıracak, bir takım canlı yayınlar düzenleyeceğim.

Son kez daha sizlere önerim. Eğer ki fırsatınız varsa sizler de oyunu satın alıp oynayabilirsiniz. Ben gerçekten zevk ve keyif aldığımı söyleyebilirim. Bu oyunu herkese tavsiye ederim. Ancak çocuklar anne baba kontrolünde oynatılmalı ya da bu tür oyunlardan uzak tutulmalıdır. Bunu da siz değerli ziyaretçilerimize not olarak eklemek istedim.

Öptüm! ♥


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin