Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu

1
119

Çocuktan Al Haberi adlı eğlence çocuk programı günden güne popüler bir hal almaya başladı. Programı izlerken hem eğlenecek hemde gülme krizine gireceksiniz. Program resmen doğaçlama tarzı bir şey desek yeridir. Her şey bir anda olup gelişiyor.

Programın sunuculuğunu ve geniş işleyişi ile ilgilenen Evrim Akın‘a da başarılar diliyoruz.

Özellikle de oranın maskotu bir fenomen haline gelmiş olan Çitoş Efe‘dir. Ne kadar da sempatik ve sevimli bir çocuk ama arkadaşlar sizce de öyle değil mi ama 🙂

Program da olmazsa olmazlardan bir tanesi de bizim bir tanecik Çitosumuz dur. Her sorulan soruya bir büyük insan bireymiş gibi cevaplar vermektedir. Büyüyünce bana kalırsa bir çok yerden bu çocuğa film ve dizi teklifleri gelecektir. Şimdiden kendini gösterip bir şeyler yapmaya çabalıyor zaten. Bunun yanında Efemizi Türk halkı da çok sevdi. Şahsen ben bile bu programı Efe var diye seyrediyorum. Ne yalan söyleyeyim şimdi.

Umarız ki Çocuktan Al Haberi adlı program daha uzun soluklu olur ve yıllar geçse de Show Tv ekranların da kendilerini izlemeye devam ederiz diyorum. Ancak bu şeker çocuklar ile başa çıkamazsınız ha bunu da önceden sizlere duyurmuş olalım. 🙂

Evet arkadaşlar sizlere aşağıda programa başvuru yapabilmeniz için link vereceğim buradan hemen başvurunuzu gerçekleştirerek programa ister seyirci olabilirsiniz isterseniz de çocuğunuza oldukça güveniyorsanız eğer yarışmacı olarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuz programa gelip ön elemeler den geçtikten sonra programa alınıp alınmayacağı sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Umarız ki başvuru sonucunda sizlerin çocukları da programa girer ve eğlenceli hoş vakitler geçirirsiniz. Herkese bu konu da iyi şanslar diliyoruz. İşte başvuru yapabileceğiniz bilgiler aşağıdadır..

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu Doldur

Yarışmacı Olmak İçin:

Başvuru Formu TIKLA

Stüdyo ya katılmak İçin:

Başvuru Formu TIKLA


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin