CNN Türk Whatsapp İletişim Hattı

0
107

Artık türk televizyon tarihinde bir ilkler gerçekleşmeye devam ediyor. Önceden televizyon kanallarına ulaşmak çok zordu. Hatta imkansız gibi bir şeydi desek bile doğru söyleyeceğiz.

Ama yıllar ilerledikçe bununla beraber teknoloji de dur durak bilmeden gidiyor. Zaman içerisinde Whatsapp diye bir uygulama çıkardılar ve artık internet üzerinden kolay ve pratik bir şekilde mesajlaşma sistemi diye bu yazılımı kullanmaktadır. İyi ki de böyle bir uygulamayı telefon için portlamışlar bunlara da teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Dünya çapında oldukça popüler haline gelmiş olan bu uygulamayı artık televizyon ve radyo kanalları da kullanmaktadır. Bunun nedeni ise kendileri ile artık daha hızlı bir şekilde iletişim kurmak ve genel problemlerinizi dile getirmektir.

Özellikle de ana haber bültenleri için yaşamış olduğunuz olayları ve biriktirmiş bir geçmişiniz varsa kayda değer olduğunu düşünüyorsanız yetkililere whatsapp üzerinden mesaj atabilir videolarınızı ya da resimlerinizi gönderebilirsiniz. Onaylandığı taktir de haberler de gösterime alınmaktadır.

Bizlere doğru haberi iletmeleri için 7 gün 24 saat çalışan bir ekibe sahiptirler. Türkiye’den ve Dünya’dan bütün konuları ele alarak biz izleyicileri ile buluşuyorlar. Muhabirleri ve spikerleri ile beraber her türlü konuları ele alıyorlar. Spor’dan, Siyasete, Haber programlarından, otomotiv sektörüne kadar bir çok yayını CNN Türk ekranların da bulabileceksiniz.

Aşağıda sizlere mail adreslerini ve telefon numaralarını sıraladık. Dilediğiniz numara üzerinden yetkili mercilere ulaşabilirsiniz.

CNN Türk İletişim Bilgileri:

0 (212) 413 56 00

0 (212) 429 58 57

info@cnnturk.com.tr

CNN TÜRK Kurumsal İletişim (Ankara Merkez)

0 (212) 413 58 80

kurumsaliletisim@cnnturk.com.tr


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin