Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
122

Şimdide böyle bir şey çıkmış arkadaşlar bende daha geçende öğrendim. Nedir ne değildir diye biraz araştırma yaptım. Çiftlik Bank hakkında sizleri hemen kısaca bilgilendirme yapmak istiyorum.

Çiftlik Bank Nedir

Çiftlik Bank aslında bir nevi sanal online oynayabileceğiniz bir platformdur. Bu platfom üzerinden hem para kazanabileceksiniz. Hemde sanal olarak hayvan da besleyebileceksiniz. Bir çok şehirde çiftlikleri bulunmakta olup besinleri mevcuttur.

Sizler de sanal para ile gerçek hayvan alabilir bunun etinden ve sütünden yararlanabilirsiniz. Ancak internet üzerinde Çiftlik bank ile ilgili bir çok dolandırıcılık haberleri de dolaşmaktadır. Bu konu da yine de dikkatli olmanız da fayda var. İyice araştırdıktan sonra sisteme kayıt olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Çiftlik Bankın Müşteri hizmletleri numarası mevcuttur. İster arayabilir isterseniz de resmi internet sayfaları üzerinden sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sanal para ile hesabınızdan para aktarabilir bu gibi işlemleri resmi internet sayfaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda sizlere verecek olduğum bağlantılar üzerinden ister üye olur isterseniz müşteri hizmetlerini arayıp bu konularla ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Sisteme üye olmak istiyorsanız eğer bu linki kullanmanız gerekmektedir.

LİNK: tr-5.ciftlikbank. com/#REGISTER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEL NUMARASI: 0 850 346 51 79

Bu konuyla ilgili olarak aklınıza takılan herhangi bir soru işareti varsa aklınız da bir soru kalmaması açısından bunun da ilgili birimi mevcuttur.

Aklınızdaki soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir sayfa da ciftlikbankgiris. com/ciftlik-bank-soru-cevap burasıdır arkadaşlar bu linkten aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin