Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Arif V 216” Fragmanı

0
94

216’yı daha önce Gora adlı filmden tanıyoruz. Reytingleri alt üst etmesinin ardından bir kaç sene geçtikten sonra Arog adlı yapıt ile karşımıza çıkmıştı. Bu sene 2018 ise Arif V 216 adlı filmi ile başrollerini Cem Yılmaz ile paylaştığı bu harika filmin fragmanı görüntüleri yayınlandı.

Daha önce Gora adlı filmde normal halı kilim satarak geçimini sürdüren Arif bir gün iş yerine uzay üstünden uzaylılar gelerek Arifi kaçırırlar. Bu arifle beraber daha bir çok Dünyalı insanı da kaçırıp kendi uzay üstlerine götürmekte kararlılar. Ancak Arif hiç boş durur mu her türlü hınzırlığı yaparak uzaya gidene kadar yapar. Ancak uzaylıların elinden bir türlü kurtulamaz.

Sonunda uzay istasyonuna varırlar burada belli bir süre geçirdikten sonra oradaki halk ile artık içli dışlı olmuştur. Zaman içerisinde 215’in bir üst segmenti olan 216’ı ile burada tanışır ve kısa süre içerisinde dost olurlar. Bunun yanında Arif de burada bir kıza aşık olur ve işler iyice sarpa sarmaya başlamıştır. En sonunda artık Arif bu illet yerden kurtulmak ister ve dünyaya dönmelidir.

Çünkü dünya da işlerini olduğu gibi bırakıp buraya gelmiştir. En sonunda uzay aracından kaçış yolunu bulurlar ve ne yapıp edip sonunda dünya ya geri dönerler. Arif orada gerçekten güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurmuştur. Dostluklar hiç bir zaman unutulmaz.

En sonunda 216 da dünya’ya dönmeye karar verir ve insan olacağını söyler. Hem Arifi görmüş olacaktır. Hemde kendini dünya’lı gibi hissedecektir. Bakalım yeni filminde başlarına ne gibi maceralar gelecek. Hep birlikte vizyona girmesini bekleyeceğiz.

İşte aşağıdan filmin fragmanını seyredebilirsiniz. Hepinize bol seyirler.. 🙂

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Arif V 216” Fragmanı İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin