Cansu Canan Özgen İle Öteki Gündem Twitter İletişim

0
106

Habertürk’ün en sevilen programlarından birisi olan Öteki Gündem geçtiğimiz aylar da izleyicisi ile buluştu. Bir çok konuyu ele alan ve seyircisine en doğru bilgiyi ulaştırmak için ellerinden geleni yapan ekip ile bir uygarlığın peşinde yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Öteki Gündem adlı program bilindiği üzere Cuma ve Cumartesi günleri Habertürk ekranların da yayınlanan ve en çok izlenen programlardan bir tanesidir. Cansu Canan Özgen sunumu ile bir çok güzel olaylara imza atmaktadırlar. Kendisi zaten bu programın hakkını gerçekten fazlası ile veriyor.

Birbirinden değerli konukları ile birlikte hem sohbet ediyorlar hemde gündemin konularını bire bir tartışıyorlar. Bunlar tartışırken sizler de bu program esnasın da Twitter üzerinden Cansu Canan hanımefendiye sormak istediğiniz sorularınız varsa anında bildirebiliyorsunuz. O anki konuğu kim ise soruyu kendisine yöneltip cevabınızı alıyorsunuz.

Program da hep ciddi konular ele alınıyor. Ülke ve dünya günde mi, teknoloji nereye gidiyor, siyasi ve dini konuların da yanı sıra bilim alanında ki bir çok yeniliği de bu program da bulmanız mümkün hale gelmektedir. Bizler programı izledik ve hoşumuza gittiğini söyleyebiliriz. Sizler de isterseniz Habertürk‘ den Öteki Gündem adlı programı seyredebilirsiniz. Zaten 1 defa seyrettiğiniz taktir de sürekli olarak izleyeceğinize eminim.

Evet sizler de bu programa ulaşıp bire bir olarak sorunlarınızı ve aklınıza takılan ne varsa hemen iletebilirsiniz Bunun için aşağıda sizlere iletişim ve twitter gibi önemli bilgileri aktarmak istiyorum.

Cansu Canan Özgen İle Öteki Gündem İletişim Adresleri

Cansu Canan Özgen Twitter: https://twitter.com/cansucananozgen

Öteki Gündem İletişim: https://twitter.com/ht_otekigundem


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin