Call of Duty: Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

0
147

Call of Duty: Infinite Warfare oyunu Call of Duty serisinin en güzel oyunlarından bir tanesidir diyebilirim. Geçen hafta oyunu bir kalemde bitirmişim resmen. Ama adamlar bu işi harbiden çok ama çok iyi bir şekilde biliyor. Grafikler olsun, ses kalitesi olsun. Görsellik muhteşem olmuş.

Peki arkadaşlar bir bilgisayar satın aldığınızı varsayalım ve bu oyunu bilgisayarınız da oynamak istiyorsanız ama sistem gereksinimleri buna izin veriyor mu vermiyor mu diye tereddütte kalmayın biz sizler için bunu burada açıklayacağız. Call of Duty: Infinite Warfare oyununu umarım sizlerin de sistem gereksinimi yeterde bilgisayarınız da rahat rahat oynayıp oyun bitirebilirsiniz.

Call of Duty, Call of Duty 2 oyunundan sonra Infinite Warfare ağırlık veren firma eski sürümlere göre daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor diyebiliriz. Zaten teknolojinin de gelişmesi ile birlikte artık oyun motorları da daha da güzel bir hal almaya başladığını söyleyebilirim. Tabi bunun yanında ekran kartınız da bu oyunlara göre yeterli olmalıdır. Burada sistem gereksinimlerin de en önemli etkenler den bir tanesi de ekran kartıdır. Maalesef düşük bir ekran kartı ile çok iyi bir deneyim yaşayamazsınız.

Evet arkadaşlar sizler için aşağıda bu oyunun sistem gereksinimlerini sundum. Buyurun hemen bilgisayarınızın kendi özellikleri ile karşılaştırmaya başlayabilirsiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi türü: Windows 7 64-bit veya daha üstü gereksinim (8, 10 gibi)
İşlemci: Intel Core i3-3225 3.30GHz ya da üstün performans için i5
Bellek: 8 GB Ram
Ekran kartı: NVIDIA GeForce serisi olan GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7850 yeterli gelecektir.
Ekran Kartı Boyutu: 2 GB bu oyun için yeterlidir.
DirectX desteği/versiyonu: 11
Disk alanı: 70 GB ya da daha fazla alan gerekli.
Ses kartı: DirectX 11 Uyumlu olması lazım.
Çoklu oyuncu (Multiplayer desteği): Geniş bant İnternet bağlantısına ihtiyacınız var.

Evet yukarıda sizlere bu oyunun sistem gereksinimlerini açıkladık. Umarız ki bilgisayarınız bu oyunu destekler ve keyfini sürersiniz.. Herkese iyi eğlenceler. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin