Budioki Artık Facebook’ta!

0
32

Budioki’yi ilk açtığım zamanlarda, bir Facebook sayfası kurup, yönetmeyi istemiyordum. Zira sonuç olarak bir kişisel blog’du ve yazarının Facebook adresi dışında bir sayfaya ihtiyacı yok diye düşünmekteydim. Açıkçası bugüne kadar da yokluğunu hissedeceğim herhangi bir durum olmadı. Lakin geçtiğimiz günlerde takip ettiğim blog’lar arasında dolaşırken Fatih Özdemir (Fozdemir)’in Facebook sayfasına denk geldim ve hayli hoşuma gitti. Zaten ilk adımlarda o andan itibaren atılmaya başlandı.

İlk önce Facebook’a girip mevcut sayfalarımı gözden geçirmeye başladım. Arkadaşlarımın birçoğunun beğenmiş olduğu, halihazırda bulunan eski blog’uma ait bir sayfa olduğunu fark ettim. Haliyle sıfırdan başlamaktansa; var olan sayfanın adını değiştirip, Budioki’ye uyarladım. Sonrasında ise sayfa tasarımından tutun da, ayarlarına kadar birçok düzenlemeyi halledip, yayına sundum. Ancak şunu da belirtmek de fayda var. Her site yöneticisinin mutlaka ama mutlaka bir sosyal medya hesabı olmalı. Özellikle facebook gibi sayfalar da sitelerinizi tanıtmalısınız.

Budioki Facebook’ta Neler Yapacak?

Budioki, Facebook üzerinden kendisine yakışır şekilde; eğlenceli ve bir o kadar da gündemle alakalı paylaşımlar yapacak.

Şuan tam olarak rayına oturtamamış olsam da; ilerleyen zamanlarda, çeşitli fotoğraf ve videolar ile sayfayı desteklemeye çalışacağım. Sosyal medyanın gücünü tam anlamıyla kullanabilmek adına çeşitli araştırmalar yaptığım bu dönemde, Facebook’tan da olabildiğince faydalanmayı hedefliyorum.

Siz de bu yolda bana ve sayfama destek olmak istiyorsanız, bu yazının hemen sağ bölümünde yer alan “Beni Beğeniyor musun?” alanından sayfayı beğenebilir, varlığınızı hissettirebilirsiniz.

Sizleri çok seviyorum! ♥


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin