Bu Gece Beni Düşün

0
43

Gittiğin günden beri bir kez olsun düşündün mü acaba ardında bıraktıklarını ? Aklıma gelişlerin tıpkı bir artçı deprem gibi yıkıp dökerken kalbimi, sen hiç düşündün mü acaba enkazını ? Sana her gelmek istediğimde, gelemeyecek olmanın ağırlığı taşıyamazken sen hiç düşündün mü bana gelmeyi ? Yastığa kafamı gömüp yokluğuna ağlarken, sen hiç düşündün mü gözyaşımı silmeyi ?

Çok özledim elini üstümde görmeyi, desteğini hissetmeyi sen hiç düşündün mü beni ?

Bazen delirtecek kadar özletiyorsun kendini. Varlığını hatırladıkça yokluğun daha da zulüm oluyor. Ama anlatamıyorum insanlara biliyor musun ? Çok denedim dertleşmeyi, birilerini derdime ortak etmeyi. Olmuyor! Bazen yazarak bazen konuşarak denedim anlatmayı, istedim ki; birileri anlasın sensizliği, bilsin o duyguyu, hissetsin ben gibi. Ama olmadı..

Hissettiklerimi tam olarak yansıtamadığım her an içimde dahada dibe gömdüm seni.

Oluru yok bu işin, hep olumsuzluğa odaklı..

Düşünmezsin, özlemezsin, ağlamazsın, GELMEZSİN..

Beni böyle alıştırmadın ama sen! Ondan daha da derinleşiyor açtığın yaranın boyutu, her geçen sensiz anda. Mutlu olduğum her andan sonra “bugünde onsuz mutlu oldum”dedirtiyorsun ya bana, aşk olsun sana!

Her an aklımdasın güzel gülen insan, keşke tekrar tekrar beraber gülebilsek. Keşke hiç gitmemiş, hiç bırakmamış olsan beni. Keşke beraber dinleyebilsek bu gece Ahmet Kaya’nın güzeller güzeli şarkısını. Ama dinleyemeyecek olmanın da tadı ayrı be biliyor musun ?

Hem ne demiş Ahmet Kaya ?

“Sen beni unutamazsın,
Ellere satamazsın.
Kaçmak o kadar kolay mı ?
Kendini aldatamazsın…
Bu gece beni düşün yar
Seni bekleyen biri var..”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin