Bordo Ruj Kimlere Yakışır?

0
5

Ruj kadınların vazgeçemediği olmazsa olmazlarındandır. Özel gün ve gecelerin kurtarıcısıdır adeta. Hatta baş rolü kimselere bırakmaz demek mümkündür. Ruj seçiminde ten rengi etkili bir faktördür. Hiç kimsenin ten ve dudak rengi birbirinin aynı değildir. Bu sebeptendir ki ruj seçerken ten rengi göz önünde bulundurulmalıdır. Koyu tonlardaki rujlar beyaz, açık buğday tene sahip kadınlar ve sarışın kadınlar için daha doğru bir seçim olacaktır. Bordo ruj da koyu renkli rujlar arasında yerini alır ve açık tene sahip kadınlara yakıştığını söylemek mümkündür.

Bordo Ruj İhtişamı

Bordo ruj ihtişamlı, iddialı herkesin kullanmaya cesaret edemeyeceği kullananın da vazgeçemeyeceği bir renktir. Genellikle günün geceye döndüğü saatlerde şık ve özel organizasyonların davetlisi ya da ev sahibi olunan durumlarda Şık kıyafetlerin özenle yapılmış saçların içi içine sığmayan ruhların tamamlayıcısıdır bordo ruj. Açık tendeki ışıltının adıdır dense kesinlikle abartmış olunmaz. Bordo ruj kimlere yakışır sorusunun cevabını açık tene sahip olan tüm kadınlar diyerek cevap vermiştik. Ancak bordo ruju en çok gösteren ten rengi beyaz saç rengi ise siyahtır. Sarışın kadınlarda koyu tonlarda yapılan makyajın tamamlayıcısıdır. Açık buğday tenli kadınlarda kullanılan toprak rengi tonlarına bordo ruj uygun olacaktır.  Ayrıca iri dudaklar bordo rujun tüm ihtişamıyla kendini göstermesini sağlayan bir etkendir.

Bordo Hangi Renk Kıyafetin Ruju

Bordo ruj kullanan kadınların kıyafet rengi açık ya da koyu olabilir ama bordoya yakışacak en güzel renk beyaz olacaktır.

Bordo Ruj Kimler İçin İlk Tercih Olmamalı?

Koyu buğday ve esmer tene sahip olan kadınlar bordo tonları yerine açık tonlardaki rujları tercih etmelidir ki doğru seçim yapmış olsun. Koyu tenli kadınlar bordo yerine açık pembe, açık leylak, nude tonları, mercan rengi, şeffaf parlatıcıları kullanmalıdır.  Aksi durumda yüzde istenen ışıltıyı ve güzelliği yakalamak maalesef mümkün olamayacaktır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin