Bir Kedinin Veteriner ile Tanışması!

0
53

Aralık ayında ailemize katılan biricik kedim, bugün nihayet veterineri ile tanıştı. Geçmişte yaşadığı problemler sebebiyle, gerekli olmasına rağmen bir türlü aşılarına başlayamamıştık. Bugün benim de müsait olmamla birlikte aşı serüvenine, gecikmeli de olsa atıldı.

Aslında uzunca zamandan beri planladığım bir şey olmasına rağmen, fırsat bulamadığım için bir türlü gitmek nasip olmamıştı. Alex’in sağlığı açısından gerekli olduğunu bildiğim için bugün tembelliği bir kenara bırakıp, arkadaşım Batuhan’la beraber veterinerin yolunu tutma kararı aldık. Saat 15.00 gibi uyandığımız için “acaba aramak gerekir mi ?” soruları ile mücadele ederek evden çıktık.

İnternet üzerinden bulduğum veteriner kliniğine yaklaşık bir 15 dakika yürüyerek ulaşmayı başardık ve Alex’imizi teslim ettik. Daha önce iki veteriner ile görüşen ben, soğuk yapılarından ötürü memnun kalmamıştım. Lakin bu seferki hekimimiz gerçekten inanılmaz cana yakın, saygılı bir insan çıktı. Alex’in kontrolleri yapılırken sorduğum 1500 adet soruya sıkılmadan, bıkmadan cevap vermesi ile gerçekten gözüme girdi diyebilirim!

Bugün bazı aşılarını olan Alex, şuan yatağımda günün yorgunluğunu uyuyarak atıyor. Aldığımda 400 gramken bugün 2800 KG olduğunu öğrenmem de herhalde ne denli güzel baktığımın kanıtıdır.

Seni seviyorum oğlum, hep benimle kal.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin