Bir Erkeği Yakışıklı Gösteren 6 Şey Nedir?

0
22

Aslında tipsiz erkek diye bir şey yoktur. Tipsiz erkek diye tabir ettiğimiz durum bakımsız erkektir. Kendisi ile ilgilenmeyen bakımlarını yaptırmayan erkeklere denir.

Yalnızca bayanlar kendine bakım yaptırabilir diye bir şey kesinlikle yanlış bir durumdur. Böyle bir şey yoktur. Erkekler de gayet kuaför ‘e gidebilir ya da evde kendileri bakım malzemeleri ile bakımlarını yapabilirler.

İşte sizlere bu konumuz da bir erkeği yakışıklı gösteren 6 maddeyi maddeler halinde inceleyeceğiz. Burada anlatılanları lütfen kulak arkası etmeyip dikkate almanızı öneririz.

Bir Erkeği Yakışıklı Gösteren 6 Şey Hakkında Bilgi:

1- Sakal Mucizesi, Sakal bir erkeğin olmazsa olmazıdır. Tipi ne kadar farklı ise sakal olduğu sürece daha bir alımlı ve yakışıklı yapmaktadır. O yüzden sakallarınıza çok iyi bakmanız da fayda var.

2- Düzgün Fizik, bayanların genel de dikkat ettiği en önemli unsurlardan birisi de fiziktir. Genel de bayanlar baklava vücut ve fitness yapmış erkekler den daha çok hoşlanırlar. Bu bayanların vazgeçilmez özelliklerinden yalnızca bir tanesidir.

3- Araba Sahibi Olun, evet kızlar genel de bir araba olan erkeği daha çok sever. Özellikle lüks ve spor bir arabanız varsa kızların hemen dikkatini çekebilirsiniz. Eğer yoksa bile geçici olarak araç kiralama servislerinden araba kiralayabilirsiniz. Kızların böyle şeylere karşı aşırı ilgisi vardır.

4- Para Kazanın, çalışın ve para kazanın. Kadınlar çalışan ve para kazanan erkekleri çok daha fazla severler. Tembel sürekli evde olan erkeklerden hoşlanmazlar. Genellikle bayanlar erkeklere göre daha fazla alışveriş yaptığı için paraya daha fazla ihtiyaç duyarlar. Bu da bayanların vazgeçilmezleridir.

5- Kaliteli Parfüm Kullanın, bayanlar genel de güzel kokan erkekleri severler. Bununda başında tabi kaliteli parfümler geliyor. Dışarıya çıkarken ya da herhangi bir ortam da güzel kokular sürmeye dikkat edin. Bayanların dikkatini çekmeyi başarabilir ve baştan çıkartabilirsiniz..

6- Etkileyici Ses Tonu, bayanlarla herhangi bir ortam da sohbet ederken etkileyici bir ses tonu kullanın ne bağırarak konuşun ne de kısık seste.. Ses tonunu kendinize göre ayarlamanız da fayda var.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin