Bir Erkeği İtici Kılan 10 Özelliği Nedir?

0
15

Bir erkeği itici yapan çok sayıda özellik vardır. ‘Bir erkekte itici olan şey nedir?’ sorusuna herkes yaşadığı deneyimlerden yola çıkarak farklı cevaplar verebilir. Burada bu özelliklerin belli başlılarını ele alacağız.

  1. Dans etmeyi bilmediği halde dans eden erkek: Her ne kadar dans etmesini bilen bir erkek oldukça çekici görünse de dans edemeyen bir erkek için durum faciadan ibarettir.
  2. Bacak bacak üstüne atan erkek: Kadınlara has bu davranışı bir erkeğin kullanması itici görünmektedir.
  3. Pinti erkek: Erkek doğası gereği sahip çıkan ve korumacı bir tutuma sahip olmalıdır. Cimrilik erkeğe en yakışmayan durumlardan biridir. Bir erkek özellikle hesap ödemekten kaçıyorsa çok iticidir.
  4. Kafası sürekli işte olan erkek: Kafasında sürekli iş düşünmesin de nötür anlatılanları dinlemeyen erkek, karşısındaki insana değer vermiyor, anlattıklarını dinlemiyor izlenimi vermektedir. Bu da dışarıdan çok itici görünmektedir.
  5. Ana kuzusu erkek: Elbette herkes annesini sever. Ama erkekte anneye olan aşırı bağımlılık olumsuz özelliklerinden biridir.
  6. Tembel erkek: Belli bir yaşa gelmiş fakat iş sahibi olamamış veya sürekli iş değiştiren erkek tembel olarak algılanmaktadır. Ve bu durum hiç hoş değildir.
  7. Çapkın erkek: Her nedense bazı erkekler çapkınlık olayını gurur olarak görür. Oysaki çapkınlık hiçte övgüye değer bir özellik değildir.
  8. Depresif erkek: Hayatta tüm olumsuzlukların kendi başına geldiğine inanan ve sürekli mutsuz olan, hatta mutsuzluktan beslenen erkekler de itici özelliğe sahiptir.
  9. Çok konuşan ve yalan söyleyen erkek: Tabiri caizse geveze dediğimiz ve en itici erkekler arasına giren erkek türü. Karşısında bulunan kişi yalan söylediğini düşünmeye başlar ve en az yalan kadar iticidir.
  10. Ukala erkek: Ukala erkek tipi hem çok tehlikeli hem de çok iticidir. Kendinden başka hiçbir şeyi önemsemeyen, konuşurken yalnızca kendinden bahseden asla karşıdakinin duygularını, yaşantısını vs. önemsemeyen erkeklerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin