Bimcell Hat Nasıl Satın Alınır?

0
118

Bimcell hat sahibi olmak için neler yapmak gerekiyor. Bimcell hat sahibi olabilmeniz için öyle herhangi bir şart aranmamaktadır.

Dileyen herkes Bimcell’e geçmek istediğini beyan ettiği taktir de hemen kolayca Bimcell li olabiliyor.

Bimcell nerelerden satın alınıyor?

Bimcell satın almak için herhangi bir operatör bayisi bulunmamaktadır. Bunun için size en yakın Bim mağazalarından birine giderek ben bu operatöre geçmek istiyorum demeniz gerekmektedir. Onlar sizleri bu konu ile ilgili olarak yönlendireceklerdir.

Hat Nasıl Satın Alınır?

Bim mağazasında herhangi bir görevlinin yanına giderek gerekli açıklamayı yaptıktan sonra size bir form verecekler ve bu formu dikkatli bir şekilde doldurmanız istenecektir. Formu doldurup oradaki yetkili birisine tekrar geri vereceksiniz. Kısa süre içerisinde başvuruda bulunmuş olduğunuz bu kartınız evinize gönderilecektir.

Bu gerekli belgeleri doldururken kimlik fotokopiniz de yanınız da olması gerekiyor. Mağazaya gitmeden önce mutlaka fotokopisini çektirip ondan sonra gidin ki sizin için zaman kaybı olmasın.

Bimcell, Avea yani yeni adı ile Türk Telekomun alt yapısın da barınmaktadır. Ancak size daha iyi ve ucuz hizmet açısından bu ismi almıştır.

Bim mağazaları da kendi adına bir operatör çıkarmıştır. Bende bir kaz kez deneme fırsatı bulmuştum. Gerçekten çekim gücü iyi arkadaşlar internet ise fena sayılmaz. Aklınız da soru işaretleri var ise kalmasın gönül rahatlığı ile geçişinizi yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin