Bim Kaçta Açılıyor 2018 Açılış Saatleri

0
44

Türkiye geneli değişiklik göstermemekle birlikte bim’in özel günler dışında haftanın her günü açılış saati 09.00 kapanış saati ise 21.00 olmaktadır. Bu saatler arasında bim mağazalarına uğrayıp istediğiniz ihtiyacınızı alabilirsiniz.

Cuma Saatlerinde Açık Mı?

Bim mağazalarında öğle tatili gibi bir kavram yoktur fakat cuma günleri cuma namazı saatleri zamanında mağaza kapalıdır, bu saatler arasında mağazaya giriş yapamazsınız, cuma namazının süresi yaklaşık bir saattir bu süre içerisinde ister mağazanın çevresinde biraz oyalanırsınız isterseniz de ihtiyacınızı karşılayacak başka marketler bakınırsınız. Cuma saatleri dışında bimin gün içerisinde ekstra bir kapalı olma durumu yoktur.

Bayramda Açık Mı?

Bim Mağazaları Kurban Bayramın 1. ve 2. günü 31 Ağustos Perşembe ve 1 Eylül Cuma günü kapalıdır. Bunun dışında bayramın 3. ve 4. günleri yine klasik çalışma saatlerine dönecektir. Bim 19 Mayıs gibi resmi tatillerde de açıktır bayramda kapalı diye bütün resmi tatillerde kapalıdır diye yanlış anlaşılmalar olmasın.

Neden Bim

Ülkemizde her kesime hitap eden bim mağazaları son yıllarda potansiyelini iyice genişleterek neredeyse her mahallede hatta sokakta yer bulmuştur bunun sebebi maddi açıdan her kesime hitap ediyor olması ve sloganlarında da dedikleri gibi ‘toptan fiyatına perakende satış’ mantığıdır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz bu mağazalar da çeşit yönünden de zenginlik mevcuttur. Son yıllarda dondurulmuş ürünler ve hazır gıdalar üzerine de kendini geliştiren bim raflarında bu tür ürünlere de çokça yer vermeye başladı bimin bu girişimi özellikle öğrenci kesimi ve akşam eve geldiğinde yorgun olan bekâr erkeklerimizi de kendine çekmeyi başardı. Bu başarının arkasında güçlü ve kalabalık bir ekibin olduğunu söylemeye gerek yoktur herhalde. Sizin aklınızda da hala bimden alışveriş yapmalı mıyım acaba diye düşünceler varsa mutlaka denemenizi öneririm.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin