Beyaz Show Whatsapp İletişim Bilgileri

0
141

Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile her hafta sonu Cuma geceleri Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan eğlence programlarından birisidir.

Beyaz Show ilk yayın hayatına 6 Aralık 1996 yılında başlamıştır. O günden bu güne kadar çok sular aktı ama Beyaz yine her zaman ki gibi efendiliğini koruyan saygı değer bir şovmen dir.

Sunuculuğunu ve şovmenliğini üstlenen Beyazıt Öztürk izleyenleri her zaman olduğu gibi gülmekten kırıp geçiriyor. Her hafta birbirinden değişik ve eğlenceli ünlü konukları ile bizlerin evlerine misafir olmaya devam ediyorlar.

Şu zaman kadar hiç duruşunu bozmayan Öztürk herkese saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmaya devam ediyor. Onun bu tutumundan dolayı kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilemek istiyoruz.

Genel de programına katılmak isteyenler üniversite öğrencileri oluyorlar ve büyük ihtimalle yine tahminlerimize göre bu planlamayı okul yapıyor. Ona göre belli bir kapasite ile gitmek isteyenlere söyleniyor. Kabul edenler İstanbul’da ki yayın merkezine 1 günlüğüne konuk oluyorlar. Hem güzel eğlenceli hoş vakitler geçiriyorlar. Hemde Beyazıt Öztürk ile tanışma fırsatı buluyorlar.

İsterseniz canlı yayına bağlantı kurarak konuklara ve Beyaz’a sormak istedikleriniz varsa bunları dile getirip sorabilir, isterseniz de konuk olarak kendilerini ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra o günkü konukları da kim ise onlarla da sohbet etme ve fotoğraf çekilme gibi durumları olabiliyor. Programı her cuma günü 23.45 sakın kaçırmayın. Gece geç saatlere kadar canlı yayın devam etmektedir. Espiriler her zaman ki gibi havada uçmaya devam ediyor. Günden güne kendini yenileyen programa sizler de katılmak istiyorsanız aşağıda bunun için bilgileri sizlere ilettik arkadaşlar. Buradan da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz Show Whatsapp İletişim Bilgileri

0212 429 58 70

Bu iletişim numarası üzerinden kendilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yetkililer sizleri yönlendirecektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin