Beyaz Kağıda Kardan Adam Nasıl Çizilir?

0
116

Kimi insanlar yeteneklerini geç olsa da daha sonra fark edebilirler. Bunlardan bir tanesi de resim çizme yeteneğidir. Bu çok zor bir meslek olsa da yine de insanlar azim ve kararlılıkla bunların da üstesinden gelebiliyorlar. Siz yeter ki isteyin.

Beyaz bir kağıt üzerine daha önce sizler de hiç kardan adam çizmişmiydiniz? Hayır dediğinizi buradan duyar gibi oluyorum sanki 🙂 tamam ne yalan söyleyeyim bende daha önce böyle bir işe kalkışmadım yani bu konu da hiç bir tecrübem yok. Bunun için ne diyoruz öncelikle eğitim şart. Her şey de olduğu gibi bunun da eğitimini almalısınız. Eğer ki bu yola baş koymuşsanız bu oldukça önemlidir.

İnternette dolaşırken birden bu video gözüme çarptı ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Ne kadar da güzel çizimler yapıyor öyle değil mi ama. İsterseniz eviniz de ya da müsait bir zamanınız da burada gösterilenler gibi çizim işlemine başlayabilirsiniz. Bu hem zevkli hemde eğlenceli bir şey olduğu ortada..

Malum önümüz yılbaşı neol de yaklaşırken hem noel’i anmak açısından hemde güzel bir kardan adam manzarası yapımı olması için bu arkadaşımız böyle güzel bir şey yapmak istemiş ve ben şahsen yapılan bu çalışmayı on numara beş yıldız buldum. Gayette emek harcanmış ve güzel şeyler ortaya çıkmış. Aşağıda video’ya ulaşabilirsiniz. Bakalım sizlerin de hoşunu gidecek mi? Bunu şahsen bende merak etmekteyim. 🙂 Hepinize iyi seyirler arkadaşlar..

Beyaz Kağıda Kardan Adam Nasıl Çizilir?


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin