Basit Şekilde Kara Kalemle Dudak Nasıl Çizilir?

0
129

Kara kalem çizimi öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değildir. Oldukça yetenek gerektiren ve eğitimini almış olmanız gerekmektedir.

Aşağıda size verecek olduğum video’da basitçi profesyonel bir arkadaş tarafından gerçekleştirilmiş olan video’yu seyredeceksiniz.

Öncelikle kara kalem çalışması nedir? Bundan bahsetmek istiyorum. Bu bir sanattır aslında. kurşun, kömür gibi çizim araçlarını kullanarak beyaz bir kağıda çizilen herhangi bir resimdir diye de tabir edebilirsiniz. Bazıları gerçekten bu işten ciddi anlamda iyi paralar kazanabiliyorlar. Ve bunun yanında güzel şeyler de ortaya koyuyorlar. Eğer böyle bir yeteneğiniz varsa ya da bu işlerle uğraşmak istiyorsanız mutlaka bu işin eğitimini alın sizler de güzel şeyler ortaya koyabilirsiniz.

Sonuçta kimse bu işleri annesinin karnında öğrenmiyor. Yavaş yavaş zaman içerisinde olacak işler bunlar. Evde kendiniz de deneme yanılma yolu ile bir çok şekil yapabilir güzel bir şeyler ortaya çıkartmış olursunuz. Bunun malzemelerini alış haydi ne duruyorsunuz sizler de hemen bir şeyler yapmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz. Öncelikle biraz olsun size yön çizmek açısından aşağıdaki video’yu izledikten sonra aklınız da bazı şeyler şekillenebilir.

Her şeyin başı azim arkadaşlar bunu asla unutmayın. Ve asla ve asla hiç bir şey için pes etmeyin. Sürekli mücadeleniz devam etsin.

Bir dakika içerisinde nasıl böyle bir dudak şekli çıkartılır daha ben bir basitçi resim yapamıyorum diyenlere kapak niteliğinde bir resim olmuş. Aşağıdan sizler de göz atıp seyredebilirsiniz.

Basit Şekilde Kara Kalemle Dudak Nasıl Çizilir?


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin