Astral Seyahat Nedir? Ne Derece Tehlikeli?

0
32

Astral seyahat dünya üzerinde yaşamış olan pek çok insanların deneyim haline getirdiği ancak kesinliği pek de kanıtlanmamış olan bir konudur. Günümüzde de tıpkı geçmişteki yaşamış olan insanlar arasında olduğu gibi şuan ki yüzyıl çerçevesinde pek çok insan bu Astral seyahati denemek istemektedir.

Astral Seyahat Nedir

Astral seyahati bilmeyenler için bu konuyu biraz aydınlatacak olur ise insan bedeninden çıkan ruhun farklı boyutlara geçmesi ve bu evrede de beşinci bir boyuta geçiş yapmasıdır. Pek çok bu deneyimi yapmış olan insanlardan alınan bilgilere göre bu Astral seyahatin bir hayli cezbedici olduğu ve farklı ruhsal duygulara da sizleri ulaştırdığı bilinmektedir. Astral seyahatte öne çıkan durum bir cin olgusudur.

Cin seyahati olarak da bilinmekte ve bu farklı boyutlara geçen insanlar bu boyutlarda insanoğlunun daha önce keşfedilmemiş olan varlıklar âlemini de tanımakta olduğu biliniyor. Astral seyahatte farklı boyutlar olduğundan insan ruhu gerçekleştiği bu yeni boyuta ulaştığında bazen geri gelememe sıkıntıları da olabilmektedir. Pek çok araştırmalara göre bu durum uyku sırasında olabilmekte ve Astral seyahate çıkmayı bekleyenlerin de bu tehlikeli durumu önceden sizlere verdiğimiz bilgiler dâhilinde unutulmaması gerekmektedir.

Astral seyahat her insanın gerçekleştireceği bir evre değildir. Zaman zaman pek çok insan servetini bu konu üzerine harcamış olsa da bu deneyimi yaşayamamış olmaktadır.

Astral seyahatte sessiz bir ortam sağlanmakta ve bu boyuta ulaşmış olan kişilerden alınan bilgilere göre insan bedeninden çıkan ruh bedenden yükseldiğinde bir hayli büyük olduğu ve neredeyse geri dönüşlerde bedene sığamayacağı düşüncesi de hâkimdir. Astral seyahatte uykunun bilinçli olarak yapılması hali demektedir. Uyumakta olan insanın bedenen ve teorik anlamdaki bu terim dahlinde ruhun bedenini ter etmesi ve başka âlemlerde ruhun bilinçli olarak o boyuta ulaşmasını sağlamaktadır.

Uyku halinde olan insan için uyku ne denli basit bir kavram niteliğinde olmuşsa bu Astral seyahatlerde de tehlike arz edecek bir durum olması bir bakıma bilinen yanlışlıklardandır. Normal günlük yaşamda uyku eylemlerimiz gibi bir boyut olan bu Astral seyahat kavramı son derece basit ve tehlikenin de neredeyse az olduğu bir konudur.

Bilincin tam olarak örtülmemesi ve bilinçli bir biçimde bu durumun yapılması beynin hiç uyumadığı gerçekliğini de teorikten pratik olarak kanıtladığı bir durumdur.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin