Apple İphone X İnternet Ayarları

0
145

Apple’ın yep yeni amiral gemisi olan İphone X kullanıcıları yeni olmasının da verdiği sıkıntıdan dolayı olsa gerek bazen kullanım bakımından bazı zorluklar yaşayabiliyorlar. Bunlardan birisi de İphone 10 da internet ayarları ile ilgili genel sıkıntılar.

Acaba nereden yapabilirim? İnternet ayarları nereden düzenleniyor, İnternete giremiyorum. Bu ve buna benzer bir çok sorular gelmekte. Bu yönde sıkıntı yaşayan bir çok kullanıcı mevcuttur. Bizler de aşağıda sizler için İphone X’in Apple’ın son bombası telefonun internet ayarları nasıl yapılıyor bu konu da bilgilendirme çalışması yapacağız. Konumuzun devamına göz atabilirsiniz.

Apple İphone X İnternet Ayarları Nasıl Yapılıyor?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell Kullanıcıları İçin: (Tüm Operatörler için aynı işlem uygulanacaktır)

Öncelikle Menü<Ayarlar<Hücresel veri ağı< internet olacak şekilde ayarlayın.
Kullanıcı adı kısmını boş bırakın. Şifre yazan yeri de boş bırakmanız gerekiyor. Bu şekilde kolay bir şekilde internet ayarları yapılandırılmış oluyor.

İşte İOS’u ben bu yüzden çok seviyorum. Her şey pratik ve kolaylıkla yapılabiliyor. Diğer işletim sistemleri gibi çok karışık ve zor bir yanı yok. Hemen hemen hızlı bir şekilde bütün işlerinizi halledebiliyorsunuz.

NOT: Cihazlarınız da 3G ya da yeni nesil 4.5G açık olduğundan mutlaka emin olun. Aksi taktir de internet hızınız pek hızlı olmayacak ve web sayfalarına görüntü aktarımı çok yavaş bir şekilde ileleyecektir. Bu yüzden 3G yada 4.5G mutlaka açık bırakılmalıdır. Şarj’ı biraz hızlı bir şekilde sömürüyor ama internete jet hızında girebilmemiz için bunları mutlaka yapmalıyız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin