Akbank Kefilsiz Kredi Başvurusu

0
69

Son yıllarda karşımıza çıkan şubesiz bankacılık uygulamaları tüketicileri büyük ölçüde ihtiyaçları olan finansmanlar da kredi kullanmaya teşvik etmektedir. Bu şekilde kolayca alınabilen kredilerin sıklıkla tercih edilmesinde en önemli etken dosya, belge ve kefil gibi uygulamaların olmamasıdır. Ancak kredi tutarınız yüksek olduğunda yahut taşıt/konut kredisi gibi prosedürleri farklı olan krediler kullandığınızda bankalar kefil talep edebilmektedirler. Kefilsiz olarak kredi kullanmak isteyen tüketiciler ise hangi bankaların kefilsiz olarak kredi verdiğini merak etmektedirler. Bu yazımızda da akbank kefilsiz kredi başvurusu konusunu ele alacağız.

AKBANK’TAN HEMEN KEFİLSİZ KREDİ ALABİLİRSİNİZ!

Kredi notunuz düşükse, yüksek tutarlı kredi ihtiyacınız varsa veya şubeye gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız o halde akbank kefilsiz kredi başvurusu yaparak kredinizi kolaylıkla alabilir ve kullanabilirsiniz.

Kefilsiz kredi alabilmenin anahtar yolları mobil bankacılık, SMS bankacılığı, telefon bankacılığı ve internet bankacılığıdır. Bu araçlar ile şubeye gitmeden yapabildiğiniz başvurular genellikle bir evrak teslim etmeden ve kefil göstermeden yapılabilmektedir ve Akbank’ tüm bu araçlardan faydalanarak kredi başvurusu yapabilmek mümkündür.

AKBANK DİREKT İLE ANINDA BAŞVURU

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan Akbank’tan kredi almak için başvuru yapmanın en kolay yolu Akbank Direkt’tir. Akbank Direkt, bankanın müşterileri tarafından kullanılabilen bir araçtır ve başvuru yapabilmek için müşteri olmak şarttır. Bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza uygulama mağazalarından indirebilir ve hemen giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik telefonunuzu bir defa sallama hareketi ile ne kadar tutarda kredi kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

AKBANK SMS BANKACILIĞI İLE ANINDA KREDİNİZ CEBİNİZDE

Akbank’ın SMS bankacılığı hizmetleri aracılığı ile kredi başvuru yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj alanına girerek KREDİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası yazarak 4424’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Banka en kısa süre içerisinde size kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair bildirim sağlayacaktır.

AKBANK RESMİ WEB SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilir ve anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey bankanın web sitesine erişim sağlamak olacaktır ve böylelikle akbank kefilsiz kredi başvurusu işleminizi anında gerçekleştirebileceksiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin