Akbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru

0
70

Türkiye’de bugün aktif olarak hizmet vermekte olan çok sayıda özel banka vardır ve bu özel bankaların son dönemde uygulanmaya başlayan düzenlemeler sonrasındaki müşteri rekabeti bir hayli yükselişe geçmiş durumdadır. Hal böyle olunca bankalar, müşteri potansiyelini artırabilmek adına çeşitli kampanyalar ve özel fırsatlar sunarak müşteri kazanmaya çalışmaktadır. Biz bu yazımızda akbank bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına değineceğiz ve başvuru sürecini ele alacağız.

Akbank Direkt ile Çok Avantajlı İhtiyaç Kredisi Almak Çok Kolay

Akbank, müşterilerine özel olarak sağladığı Akbank Direkt hizmeti aracılığı ile çok kolay ve hızlı bir şekilde kredi tahsis ediyor. Kampanya kapsamında mobil uygulama olarak Akbank Direkt’i kullanan Akbank müşterileri akbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını kolaylıkla yapabilmenin yanında avantajlı faiz oranı ve esnek ödeme planından da faydalanabilmektedir.

Kampanya Detayları;

Akbank Direkt ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanmakta olan faiz oranı tercih edilen vade süresi ve kredi miktarına göre farklılık göstermekle beraber; 50 bin TL tutarında 48 ay vadeli bir kredi için uygulanan faiz oranı %1.81’dir.

Alacağınız bu kredi maksimum 48 aya kadar vadelendirilmekte ve sigortalı/sigortasız olarak temin edilebilmektedir.

Akbank Direkt İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Yazımızın odağında da belirttiğimiz üzere kampanya kapsamında 50 bin TL krediyi 48 ay vade ile kullandığınızda uygulanacak faiz oranı %1.81’dir ve bu durumda bankaya aylık olarak geri ödemeniz gereken taksit tutarı 1.687,67’dir.

Akbank’tan kullandığınız bu kredi ile dilerseniz evlilik masraflarınızı, dilerseniz tadilat ve dilerseniz eğitim masraflarınızı kolaylıkla karşılayabilir ve kolaylıkla geri ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisine Başvuru Yapmak İçin;

Akbank’ın bu kredisi eğer sizin için uygunsa o halde başvuru yapmak için gecikmeyin. Başvuru kanalları şu şekildedir;

Eğer bankanın bireysel müşterisi değilseniz size en yakın Akbank Şubesine;

-T.C. Kimlik Fotokopisi

-Gelir Belgesi

-İkametgah Belgesi ile giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bankanın maaş müşterisi olarak şubeden yapacağınız başvurularda gelir belgesi ibraz etmeniz gerekmemektedir.

Eğer Akbank’ın bireysel müşterisi iseniz o halde hemen Akbank Direkt’i indirip hesabınıza erişim sağlayabilir ve online olarak kısa süre içerisinde akbank bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin