Ah Dede Vah Dede Flüt Notaları Nedir

0
89

Ah dedem vah dedem benim zamanın da okul dönemin de ne söylerdik ama değil mi 🙂 ancak bizler sıramızı savdık. Gelecek nesillere yer açılması açısından..

Evet sevgili ve kıymetli öğrenci arkadaşlarımız bu yazımız da sizleri ilgilendiren “Ah Dede Vah Dede” adlı şarkının flüt notalarını yayınlamak istedik. Umarız hoşunuza gitmiştir.

Peki bu notaları ilk defa gören ya da çalan var mı aranız da eğer varsa lütfen bizleri yorumlar kısmından bilgilendirmeyi lütfen unutmayınız. Zaten eğer ki sizler bunu çalmayı biliyorsanız diğer kardeşlerimiz de bundan yararlansınlar istedik.

Çok da iyi etmişiz öyle değil mi 🙂 İşte sizleri notaları ile baş başa bırakmak istiyorum. Rabbim okulda ve sosyal hayatlarınız da sizlere zihin açıklığı vermesi dileği ile..

Bu melodika notaları çaldıkça daha da kulağınıza güzel hale gelecektir. Sürekli olarak çalmak isteyeceksiniz. Eviniz de anne babanızın yanında ya da kardeşlerinize güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Onları da şaşırtmak istiyorsanız hemen aşağıdaki notaları ezberlemeniz de fayda var.

Ne kadar çabuk önce ezberlerseniz sizin için iyi olur. Hem kelime haznenizi de genişletmiş olursunuz. Evet ezber yapmak bazılarınız için zor olabilir ancak azim ettikten sonra sizler her şeyin üstesinden geleceğinize ben inanıyorum. Buna emin olun ki öğretmenleriniz de aynı şeyleri düşünüyordur. Neyse sevgili arkadaşlar ben lafı öyle daha fazla uzatmadan sizleri notalar ile baş başa bırakıyorum. Herkese iyi flütlemeler. 🙂

Ah Dede Vah Dede Flüt Notaları Hakkında Bilgiler

mi do do mi do do sol sol fa mi re re re mi fa la sol sol fa sol mi re re mi fa fa mi mi re re do do do do do do re mi sol sol fa mi re re re re re re mi fa fa sol sol fa sol mi do do do do do re mi sol sol fa mi re sol sol sol sol sol sol sol sol fa mi re do

Klibi İzle 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin