4.5G İnternet Ayarları Nasıl Açılır?

0
105

Artık günümüz teknolojisin de teknoloji günden güne hızla büyümekte ve gelişmektedir. Bu tüm dünya da bu şekilde ilerliyor. 3G ye artık pek gerek kalmasa da ancak biz yine de sizlere 3.5G internet ayarlarını önce vermek istiyoruz. Onun akabinde hemen 4.5G yeni nesil internet ayarları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Kim ülkeler şu an için bile 5G internet hızını est ediyor olsalar da henüz tam anlamı ile bir verim yakalayamadılar. Şimdi aşağıda sizlere ülkemiz de daha hızlı internet erişimine sahip olabilmeniz için 4.5G internet ayarlarını aktarmak istiyorum. Bu sayede artık internet üzerinde işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Özellikle arkadaşlar yavaş internet sevmeyenler için harika bir haber olduğunu da sizlere söylemek istiyorum. Bazen internet sayfalarını geç açması inanın insanı çileden çıkartabiliyor. Sinirden elimizdeki telefonu bile yere çarpıyoruz. Artık bu tür sorunlara bir son vererek ışık hızında internete hazırlıklı olun. Aşağıda sizlere önce 3G onun ardından ise 4.5G internet hızı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

3G İnternet Ayarları

Turkcell İçin 3G yazıp 2323 e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Türk Telekom İçin ise, 3G yazıp 5555 e kısa mesaj gönderin.

Vodafone İçin, 3G yazıp 3636 mesaj göndermeniz yeterlidir.

4.5G internet Ayarları

Turkcell 4.5G internet Açma: 4.5G yazıp 2222 kısa mesaj atın.

Türk Telekom İnternet Ayarı: 4.5G SIM yazıp 5555 e ücretsiz kısa mesaj gönderin.

Son olarak Vodafone İçin ise, 4.5G yazarak 4545 e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin