2018 Yeni Yıl Mesajları – Noel Mesajı

0
108

2018’e gireceğimiz şu dakikalar da sizler de sevdiğiniz insanlara yeni yıl mesajlarınız ile sevindirebilirsiniz.

Hem kendilerini mutlu etmiş olursunuz hemde yeni yıla daha güzel adımlar atarak girersiniz. İşte sevgili arkadaşlar yeni yıla özel olarak hazırlanmış olan o mesajların birazını sizlerle hemen aşağıda bunu paylaşmak istiyorum. Hepinize şimdiden iyi Noeller. 🙂

2018 Yeni Yıl Mesajları – Noel Mesajı

* 2018 Yeni Yılı size ve sevdiklerinize iyi gelmesi dileği ile.. Mutlu Noeller dilerim.

* Bu yeni yıla girdiğimiz şu sıralar da eviniz de bolluk ve bereket hiç eksilmesin. Yeni yıl sizlere daha hayırlı gelmesi temennisi ile..

* Yeni yıl, bir önceki yıla göre daha güzel geçmesini dilerim. Artık barışın olduğu bir dünya da savaşlar bitmiş olsun. Hayırlı bir yıl için hoş geldin 2018..

* Koskoca bir yılı daha geride bıraktık ne çabuk geldi geçti değil mi? Şimdi ise önümüze bakma zamanı sana merhaba diyoruz 2018 hoş geldin sefalar getirdin. Mutlu Noeller.

* Yeni yılda huzur, güven ve en önemlisi yüzünüz de o tatlı gülücük hiç eksik olmasın. Yeni yıl herkese sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim. Güzel Noeller

* Aile öyle bir kavramdır ki her ne kadar da uzaklar da olsam da hepinizi seviyor, gözlerinizden öpüyor ve yeni yılınızı kutluyorum.

* Noel baba ve hediyeler hikaye yeter ki yanımda sevdiğim insanlar olsun. Allah onlara ve sevdiğim insanlara sağlıklı huzurlu uzun ömürler nasip etsin inşallah. Bu yeni yılda her şey gönüllerince olsun.

* 2017’yi geride bıraktığımız şu saatler de artık 2018 yılına selam demedin zamanı geldi. 2018 gelmiş hoş gelmiş sefalar getirmiş. Umarım yanında gelirken bir damla da olsa huzur ve mutluluğu da yanında getirmiştir. Yeni yılda ancak bunu temenni ediyoruz. Hepinize MUTLU NOELLER 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin