2017-2018 Sonbahar Kış Sezon Trendleri

0
138

Her sene olduğu gibi bu senin de sonbahar yeni trendleri açıkladı arkadaşlar. Yeni kombinler neler? Bu kışta neler giyilir ya da nelerden uzak durmalıyız?

Bir arkadaş çevresi herhangi bir kafe ye gidip oturacağımız zaman imaj her zaman özellikle de bayanlar için çok önemli bir durumdur. Tabi aynı şey erkekler içinde geçerli ama bayanlar 1-0 bu durum da biraz daha önde desek yeridir.

Yeni kış trendleri hakkında bilgilere buradan ulaşıp sizler de kendinizi sonbahara ve kışa kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftaların da boy gösteren mankenlerden seçme bir çok trend görselleri sizlere aşağıda paylaşmaktan onur ve mutluluk duyacağım. Özellikle de tasarımcılara da buradan teşekkürlerimizi bir borç bilelim. Gerçekten kendileri de harikalar yaratabiliyorlar. Resmen yeni sezon da tutkularınızı ikinci boyuta taşıyıp daha güzel şaheserler ortaya koymuşlar diyebiliriz.

Arkadaşlar zaman zaman da moda haftasını takip etmeye özen gösterin. Her yeni çıkan modeli o programlar da bulmanız mümkün olacaktır. En çokta modanın kalbi ve trend yerlerden birisi olan New York 5.Cadde de atmaktadır.

Eğer ki durumunuz el veriyorsa o şehri her görmenizi tavsiye ederim. Hemde moda haftasına denk getirebilirseniz. Moda tutkunlarına özel gösteriler de hazırlanmaktadır. Hem ürünleri inceleme şansına sahip olursunuz hemde beğendiğiniz bir modeli hemen orada satın alabilirsiniz.

2017-2018 Sonbahar Kış Sezon Trendleri Resimler


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin