Bedelli Askerlik İçin 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0
73

Tüketicilerin genel olarak maddi imkanlarının yetmediği durumlarda finansal kaynak ihtiyacını karşılayan kurumlar bankalardır. Bankalar verdikleri kredilerle tüketicilerin ihtiyaçlarını giderirler ve bunu kredinin kullanılacağı alana yönelik olarak şekillendirirler. Örnek olarak konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer tüm ihtiyaçlara hitaben bireysel ihtiyaç kredisi türleri bulunmaktadır. Bu yazımızda ihtiyaç kredisi konusunda bilgi sağlarken aynı zamanda 15 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için alternatifleri sunacağız.

BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Bireysel ihtiyaç kredisi genel olarak bankaların en çok tercih edilen hizmetlerinden birisidir. Faiz oranları bankadan bankaya değişiklik göstermekle beraber resmi düzenlemelere göre en fazla 48 aya kadar vadelendirilebilmektedir. Kişilerin kredi notuna göre temin edilen bireysel ihtiyaç kredisi genel olarak tüm ihtiyaç türlerine yönelik olarak kullanılabilir.

Bireysel ihtiyaç kredisi bankalar tarafından eğitim, tatil, evlilik, tadilat, sağlık gibi çeşitli isimlerle tanımlanarak tüketicilere özel olarak kampanyalarla sunulmaktadır. Bu kampanyalarda faiz oranları ve vade seçenekleri farklılıklar göstermektedir.

15 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU YAPABİLECEĞİNİZ BANKALAR

Ziraat Bankası: Türkiye’nin köklü bankalarından Ziraat Bankası 15 bin lira ihtiyaç kredisisunmaktadır ve tüketiciler ihtiyaçlarını bu kredi aracılığı ile kolaylıkla karşılamaktadır. Banka sunduğu bu ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vadelendirme yapmakta ve %1.24 oranında faiz uygulamaktadır.

Türkiye İş Bankası: En büyük bankamız olan Türkiye İş Bankası, ihtiyaç kredisi hususunda en çok tercih edilen bankalarımızdandır. %1.42 faiz oranı uygulayan Türkiye İş Bankası’ndan, 15 bin TL’lik ihtiyaç kredi kullanılması durumunda 24 ay vadelendirme seçeneğine göre aylık olarak 1.022,30 TL aylık taksit ödenmesi gerekmektedir.

Halk Bankası: Halkın halinden anlayan banka sloganı ile yola çıkan Halk Bankası’nın bireysel ihtiyaç kredisi kullananların sunduğu çok sayıda kampanya vardır. Temelde bireysel ihtiyaç kredisi için %1.42 faiz oranı uygulayan Halk Bankasında da 48 aya kadar vade seçeneği vardır. Eğer siz 15 bin lira ihtiyaç kredisi çekecekseniz bu durumda %1.42 faiz oranı ve 24 ay vade seçeneğine göre bankaya aylık olarak 1.022,30 TL taksit ödemeniz gerekmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin